Daňové přiznání online

Daňové přiznání online a Vrácení dani

Ing. Martin Vrábel

Moje cesta od myšlenky až po realizaci projektu

Na začátku projektu daňové přiznání online byla myšlenka. No ne moje, byla mého otce. Vypracovávat daňové přiznání pro klienty a zjednodušit jim náročné březnové období. Myšlenka se mi zalíbila a postupně jako Leonardo Da Vinci maloval svou Monu Lizu tak já jsem začal realizovat tento nápad. V roce 2015 jsem ještě netušil, co všechno mě čeká a jakou proměnou projdu já a projekt „Rychlé daňové“
Uvědomuji si, že není snadné pro Vás poskytnout své osobní údaje a údaje o Vašich příjmech neznámému člověku. Touto cestou bych chtěl odhalit i já kousek z mého života, abyste věděli i Vy, kdo má na starosti Vaše daňové přiznání.

Historie

2023 – Certifikovaný daňový poradce na Slovensku zapsaný v komoře daňových poradců
2022 – Vypracování daňových přiznání z České republiky, Rakouska a Německa
2021 – Nový design web stránky s jednoduššími formuláři s možností online platby
2019 – Elektronická Komunikace – Rozšíření služeb o elektronické odesílání daňového přiznání pro klienta. Klienti nemusí už chodit na žádné úřady a mohou klidně zůstat doma.
2016 – Založení domény danovepriznanieonline.sk a rozvoj služeb o zahraniční příjmy
2015 – Založení webstránky rychledanove.sk a zrod podnikání

Značky které zastupujeme

Naše společnost se rozrůstá o množství nových klientů, kterým nabízíme nejlepší řešení pro vypracování a odeslání potřebných dokumentů pro správné podání daňového přiznání elektronicky na patřičný finanční úřad

Zpracování a podání daňového přiznání

Všechna daňová přiznání vypracovávám osobně, kde využívám program finanční správy na kontrolu správnosti přiznání. Při zpracování více než 1000 daňových přiznání mám dostatečné zkušenosti zachytit nesrovnalosti, které mohou nastat při vyplňování daňového přiznání, nebo odesílání potřebných informací k vypracování daňového přiznání.

Kromě toho Vám nabízím poradenství Vaší životní situace, ohledně daní a daňového přiznání.

Náš blog

Aktuální novinky

Zveřejněný článek v Hospodářských novinách

Daňové přiznání online – zbožný mýtus na Slovensku