Pre fyzické osoby, zamestnancov, brigádnikov, živnostníkov, opatrovateľky, pre tých čo prenajímajú nehnuteľnosti a samozrejme pre všetkých čo si nevedia poradiť s daňovým priznaním.

Spracovanie a podanie daňového priznania k dani z príjmov fyzických osôb 2023 (za rok 2022) Slovenská republika Typ A a Typ B. 

Rýchle, jednoduché a pohodlné spracovanie daňového priznania z pohodlia domova.
Daňové priznanie si vytlačíte a odošlete na daňový úrad osobne, poštou, alebo ho podáme elektronicky za Vás na finančný úrad.

Daňové priznania k dani z príjmov sú vypracované certifikovaným daňovým poradcom, na rozdiel od online aplikácii, ktoré Vám nedokážu poradiť, alebo skontrolovať správnosť vyplnených údajov a zabezpečiť korektné vypracovanie a podanie daňového priznania.

Zpracování a podání daňového přiznání Elektronicky

Daňové přiznání Slovensko

Pro fyzické osoby, zaměstnance, brigádníky, živnostníky, chůvičky, pro ty co pronajímají nemovitosti a samozřejmě pro všechny co si neumí poradit s daňovým přiznáním.

Zpracování a podání daňového přiznání k dani z příjmů fyzických osob 2023 (za rok 2022) Slovenská republika, formulář typ A nebo typ B.

Rychlé, snadné a pohodlné zpracování daňového přiznání z pohodlí domova.
Daňové přiznání si vytisknete a odešlete na daňový úřad osobně, poštou, nebo jí podáme elektronicky za Vás na finanční úřad.

Zpracujte si daňové přiznání v Slovenské republice za rok 2022 v online formuláři.
Vyplňte formulář pro daňové přiznání pro fyzické osoby typ A, a v případě zájmu odešleme daňové přiznání elektronicky za Vás na Daňový úřad.

Zpracování a Podání daňového přiznání v České republice

Zaměstnání a jiné příjmy

Jste zaměstnancem, živnostníkem, advokátem, zprostředkovatelem a potřebujete podat daňové přiznání.
Snadné uplatnění daňového bonusu a jiných odpočitatelných položek
Pronajímali jste byt, prodali jste nemovitost.
Jste chůva, nebo máte příjmy z osobní asistence.
Příjmy z kapitálového majetku a virtuální měny.
Možnost elektronického podání daňového přiznání.

Pokud jste se rozhodli zpracovat a podat daňové přiznání u nás, stačí si vybrat online formulář FO typ A nebo typ B, který vyplníte a my jej za Vás odešleme elektronicky na Finanční úřad.
Elektronické podání odkladu a ostatních dokumentů. Všechna daňová přiznání jsou kontrolována přes formuláře vydané finanční správou, takže garantujeme správnost vyplnění a podání daňového přiznání.

Nejčastější dotazy

Co všechno potřebuji k vypracování daňového přiznání online?

K vypracování daňového přiznání stačí vyplnit náš online formulář, kde krok za krokem odpovídáte na otázky a vyplňujete údaje o příjmu. Samozřejmě máte možnost nahrát údaje o příjmu.

V daňových přiznáních nejsem expert a mám obavy správně vyplnit formulář.

V takovém případě máte možnost nás kontaktovat telefonicky na +420 777 450 812

kde Vám bude vysvětlen přesný postup a zadání všech potřebných dokumentů. Výhodou je také konzultace Vaší životní situace, kde Vám poradíme jak nejlépe optimalizovat Vaše daně.

Jsem živnostník a potřebuji podat daňové přiznání na Slovensku

Daňové přiznání v Slovenské republice umíme odeslat za Vás a vše vyřídíte online.

Vrácení dani ze Slovenské republiky, Rakouska, Německa

Vyberte si zemi pro vrácení dani

Slovensko Vrácení dani
Zpracování a elektronické podání daňového přiznání pro fyzické osoby Typ A a Typ B. Rychlé, jednoduché a pohodlné vypracování daňového přiznání z pohodlí domova. Přiznání si už jen vytisknete a odešlete na daňový úřad osobně, poštou, nebo jej podáme elektronicky za Vás na finanční úřad. Jednoduše nám odešlete všechny potřebné informace o daňovém přiznání přes online formulář nebo mailem. Daňová přiznání jsou vypracována skutečným účetním, na rozdíl od online aplikací, které Vám nedokážou poradit, nebo zkontrolovat správnost vyplněných údajů a zajistit korektní vypracování daňového přiznání.
Rakousko Vrácení dani
Měli jste příjem ze zaměstnání v Rakousku a potřebujete podat daňové přiznání Překročili jste příjem 11 000 a jste povinen podat daňové přiznání v Rakousku Rakouský Finanzamt Vás vyzval k podání daňového přiznání Vypracování a podání daňového přiznání z Rakouska online Daňové přiznání v Rakousku vše vyřídíte online V případě nejasností nás můžete kontaktovat telefonicky, rádi Vám poradíme Zkušenosti s více než 1000 vypracovaných daňových přiznání a to vše online Možnost o požádání rodinných přídavků na děti z Rakouska
Německo Vrácení dani
Měli jste příjem ze zaměstnání v Německu a potřebujete podat daňové přiznání. Jednoduché uplatnění rodinných přídavků na děti a jiných odpočitatelných položek jako například cestovní, náklady na bydlení nebo náklady na "home office". Německý Finanzamt Vás vyzval k podání daňového přiznání. Vypracování a podání daňového přiznání z Německa online. Daňové přiznání v Německu umíme odeslat za Vás a vše vyřídíte online. V případě nejasností nás můžete kontaktovat telefonicky, rádi Vám poradíme. Zkušenosti s více než 1000 vypracovaných daňových přiznání a to vše online. Možnost o požádání rodinných přídavků na děti z Německa.

Zpracování a podání daňového přiznání

Všechna daňová přiznání vypracovávám osobně, kde využívám program finanční správy na kontrolu správnosti přiznání. Při zpracování více než 1000 daňových přiznání mám dostatečné zkušenosti zachytit nesrovnalosti, které mohou nastat při vyplňování formuláře, nebo odesílání potřebných informací k vypracování daňového přiznání.

Kromě toho Vám nabízím poradenství Vaší životní situace ohledně daní a daňového přiznání.

Náš blog

Aktuální novinky

Zveřejněný článek v Hospodářských novinách

Daňové přiznání online – zbožný mýtus na Slovensku